موسیقی استاد .....
/

سورج یاسایی به عنوان رییس ستاد اجرایی جشنواره موسیقی نواحی در کرمان معرفی گردید

Roadie


جلسه ستاد برگزاری دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران با حضور مدیرکل دفتر موسیقی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، دبیر هنری جشنواره، مدیرعامل انجمن موسیقی ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، در ابتدای این جلسه که با حضور محمد اله یاری مدیرکل دفتر موسیقی، محمدرضا علیزاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، احمد صدری دبیر هنری جشنواره، علی ثابت نیا مدیرعامل انجمن موسیقی ایران، وحید محمدی معاون فرهنگی اداره کل ارشاد استان کرمان و سورج ياسايي مدير انجمن موسيقي استان كرمان و برخی از مدیران جشنواره برگزار شد، محمد اله یاری مدیر کل دفتر موسیقی ضمن مرور دستور جلسه گذشته با اشاره به تقسیم کار بین ستاد اجرایی در تهران و کرمان به اهمیت هرچه بهتر برگزاری جشنواره موسیقی نواحی ایران با همکاری تمام نهادها و دستگاههای ذیربط اشاره کرد.
همچنین علی ثابت نیا مدیرعامل انجمن موسیقی ایران نیز با ارائه فعالیت های صورت گرفته در ستاد اجرایی تهران در خصوص روند فراخوان، مشخص شدن مهمان ها، مستند سازی، مباحث مالی و تفکیک وظایف و شرح آن مطالبی را بیان داشت.
در ادامه این جلسه محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان گزارشی در خصوص هماهنگی های ایجاد شده بین دستگاههای اجرایی استان کرمان همچون استانداری، شهرداری و اداره کل میراث فرهنگی ارائه کرد و گفت جلسات منظمی در این خصوص بصورت هفتگی در حال برگزاری می باشد و تفکیک وظایف انجام شده است و امور اجرایی در کرمان با پشتکار و همدلی آغاز شده است.
سورج یاسایی مدیر انجمن موسیقی کرمان در ادامه این نشست با ارائه گزارشی به روند فعالیت های اجرایی در کرمان پرداخت و با اشاره به شرح وظایف محوله به این انجمن درخصوص جشنواره گفت: تشکیل کمیته های مختلف در خصوص برگزاری جشنواره موسیقي نواحي در دستور كار انجمن استان كرمان  است و این انجمن بعنوان بازوی اجرایی جشنواره در کرمان آمادگی کامل خود را اعلام می کند.
احمد صدری دبیر هنری جشنواره که در این نشست حضور داشت ضمن تشکر از تمامی اعضای ستاد اجرایی در خصوص اهمیت مباحث مالی جشنواره مطالبی را بیان کرد و با اشاره به فراخوان و مهلت ارائه درخواست شرکت در جشنواره از سوی گروه ها، تعداد میهمان ها، اسکان و پذیرایی و جدول برگزاری و اجرایی جشنواره را مورد بررسی و گفتگو قرار داد.
گفتنی است در پایان این جلسه حکم سورج یاسایی مدیر انجمن موسیقی استان کرمان بعنوان مسئول ستاد اجرایی این جشنواره به وی ابلاغ گردید.
دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران از تاریخ ۱۶ تا ۱۹ آبان ماه در شهر کرمان و در گستره ملی به صورت غیررقابتی برگزار خواهد ‌شد.