موسیقی استاد .....
/

در حاشیه برگزاری جشنواره؛ نمایشگاه عکس دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی افتتاح شد

Roadie

نمایشگاه عکس دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران روز شنبه ۱۸ آبان ماه با حضور محمدرضا علیزاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و احمد صدری دبیر دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران در محل گالری «هومهر» افتتاح شد.

احمد صدری دبیر دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران طی سخنان کوتاهی به مناسبت افتتاح این نمایشگاه گفت: امیدوارم برگزاری این نمایشگاه اولین گام در برگزاری دیگر نمایشگاه‌های عکس مرتبط با حوزه موسیقی نواحی در شهرهای مختلف کشور باشد و این یکی از امیدواری‌های ماست که بتوانیم چنین فعالیت‌های ارزشمندی را به صورت گسترده در سایر شهرستان‌ها برگزار کنیم.

شایان ذکر است در این نمایشگاه آثار گروهی از پژوهشگران و عکاسان ایران از جمله فواد توحیدی، داود کهن ترابی، سید رسول عزیزی، جمشید فرجوند، اسحاق آقایی، فریده زینیوند، سعید سروش، علی جعفری، فرزاد آریان‌نژاد، مهدی جابری، ملیحه لطفی، سیروس لطیفیان به نمایش درآمده است.

دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران که از روز ۱۶ آبان ماه در شهرهای مختلف کرمان کار خود را آغاز کرده، روز یکشنبه ۱۹ آبان ماه به کار خود پایان خواهد داد. در این دوره از جشنواره، گروه‌ها و هنرمندان مختلف شهرهای کشور در حوزه‌های تخصصی منظومه‌خوانی، آثار خود را در بخش‌های مختلف اجرا می کنند.