موسیقی استاد .....
/

انجمن موسیقی کرمان با همکاری شهرداری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان برگزار میکند

Roadie

 

دوستان و اهالی موسیقی، سلام

 متاسفانه شیوع ویروس کورونا در این روزها، همه کشور را در شرایط خاصی قرار داده است. پس از توصيه اكيد وزارت بهداشت به ماندن شهروندان در منازل و صرفنظر از ترددهاي غير ضروري و لغو كليه برنامه هاي هنري ما نيز بر آن شديم تا براي گذار از اين شرايط برنامه هايي را در فضاي مجازي برنامه ريزي و اجرا كنيم. در اولين گام انجمن موسيقي استان كرمان در نظر دارد با همکاری شهرداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان مسابقه نوازندگی(تكنوازي و گروه نوازی) و خوانندگی را درفضای مجازی اجرا نماید. علاقمندان میتوانند با ضبط کلیپهای یک دقیقه‌ای و ارسال آنها از طریق اپلیکیشن واتزآپ به شماره 09307953900 در این مسابقه شرکت نمایند. ویدیوهای شما در صفحه اینستاگرام کرمانِ من به آدرس: @kermooneman قرار خواهد گرفت.

داوری آثار را عموم مخاطبین برعهده خواهند داشت، و ویدیوهای برتر براساس تعداد مخاطبینی که آثار را پسندیده باشند(لایک)مشخص میگردد. علاوه بر اینکه هر هفته به سه اثری که بالاترین رای را داشته باشند جوایز نقدی تعلق خواهد گرفت، نفرات برگزیده میتوانند در برنامه لایو اینستاگرامیِ کرمانی شو، نیز اجرای برنامه داشته باشند.

برنامه لایو اینستاگرامیِ کرمانی شو از تاریخ ۱۷ اسفندماه هرشب به مدت یک ساعت و از ساعت ۲۱:۰۵ اجرا خواهد شد. همه علاقمندان میتوانند از هم اکنون ویدیوهای یک دقیقه ای خود را به شماره ذکر شده در واتزآپ ارسال بفرمایید. ---------------------

پ ن

۱- جزییات بیشتر را در پستهای بعد خدمتتان ارائه خواهیم کرد.

۲- هرگونه پرسش احتمالی را میتوانید از طریق واتزآپ مطرح بفرمایید.

#کرونا_را_شکست_میدهیم #کرمانی_شو